ارزیابی ریسک

 آوینا پرداز
در درآمد، ورودی ها منظورمان است در حسابداری به راحتی تقسیم بندی شده است شرکت دارای درآمد خدمات است یعنی شامل فاکتورهایی است که بابت فروش خدمات است یعنی شرکت هنوز هزینه را از آن کم نکرده است.پس درآمد ناخالص یک بحث است درآمد مشمول مالیات یعنی وجهی که قانونگذار گفته است نرخ مالیات را به آن بزنیم مثلاً در اشخاص حقوقی طبق ماده 105 نرخ مالیاتی ما 25 درصد است درآمد مشمول مالیات شرکت را پیدا کنیم بعد 25 درصد آن را به عنوان مالیات حساب کنیم و بپردازیم پس اول باید درآمد مشمول مالیات را پیدا کنیم و مالیات را به آن بزنیم.


 Kamyar Ghazaghi
موسسه حقوقی سفیران سروش سعادت با سال ها تجربه در مسائل حقوق بین المللی زیر نظر وکیل پایه یک دادگستری و کارشناسان ارشد رشته حقوق بین الملل دارای پیشینه ای قوی در امرمهاجرت به کشورهای اروپایی و سایر کشورهای دنیا و صدور مجوز ورود میباشند. بر اساس تجربه این سال های مهاجرت به کشورهای دیگر، افراد زیادی به دنبال راه های ارزان و آسان و حتی بدون مدرک زبان میباشند.
 کامیار قزاقی
در این مقاله شما را با تفاوت بین درآمد با درآمد مشمول مالیات آشنا می کنیم.فرق درآمد با درآمد مشمول مالیات چیست؟وقتی از مالیات بر درآمد صحبت میکنیم با دوتا عبارت روبه رو هستیم یا عبارت درآمد مشمول مالیات یا مأخذ فرق این دو چیست؟


اگر اطلاعات یا دیدگاهی در مورد مطالب این صفحه دارید،لطفا با ما و کاربران دیگر به اشتراک بگذارید